Sponsors

Sponsors

Hoofdsponsor

DeBoeck Wim Puurs  
Extralo Boom http://www.extralo.be/
FAIS Herentals http://www.fais.be/nl/
Maes   www.maes.oil.be
Rombouts Aartselaar http://www.rombouts.com/nl/

 

 

Boarding

Cafe Het Wiel Bornem http://www.hetwiel.be/
Carda BVBA Antwerpen http://www.carda.be/
Carroseriebouw De Boeck Ruisbroek  
Carrosserie Spiessens Bornem http://www.carrosseriespiessens.be/
Euroglas Bornem http://www.euroglas-dl.com/
FLA Europe Oudenaarde http://www.fla-europe.com/
Friesland Campina Belgie Aalter http://www.campina.be/nl
Hens Van Meulder Bornem http://hensvanmeulder.be/
Intershipping NV Bornem http://www.intershipping.be/
KBC Bornem Bornem https://www.kbc.be/PBL/CC028
KBC Hoofd en Vertommen Bornem https://www.kbcagent.be/hoofd-vertommen/where
Maes NV Bornem  
Meeus Carwash Bornem http://www.carwashmeeus.be/
Muyshondt Electro Bornem http://www.muyshondt.be/
Talboom BVBA Bornem  
Transport de Hertogh Puurs http://www.logistiekdehertogh.be/
Van Bogaert NV Bornem  
Van Gorp BVBA Oud Turnhout http://www.vangorpbvba.be/

 

 

 

 

 

 

Jeugdsponsor

Dakwerken Bernaerts Bornem www.dakwerken-bernaerts.be
Herinckx karwei- en renovatiewerken   https://www.facebook.com/Herinckx/
Prime Performance Bornem https://www.primeperformance.eu/
TD@woork Wintam https://td-at-work.be/
Wings Transport Wintam http://www.wingstransport.be/
Yellow Inspiration Wintam http://www.yellowinspiration.be/

 

Wilt u adverteren?

Wenst uw onderneming ook meer visibiliteit?

Door te adverteren via onze club kan uw onderneming een wekelijkse visibiliteit verkrijgen van gemiddeld 3000 impressies.


Hoe?

Contacteer ons en ontdek onze verschillende formules.

Contact

info@KFCWintam.com

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!