Verslagen 2000-2001

Lees de verslagen van eind seizoen 2000-2001 nog maar eens.

bullet

Terug

horizontal rule

Duiveltjes A verliezen nipt de finale op het tornooi in Hombeek

Onze Duiveltjes A hebben, donderdags, op het Hemelvaarttornooi van Z.Hombeek de finale afgedwongen.

Ze moesten normaal spelen tegen Z.Hombeek zelf en Rotselaar, maar omdat die laatste forfait gaven, speelden ze twee maal tegen Z.Hombeek, het heen en terug principe werd hier toegepast..

De eerste wedstrijd stond vol van de spanning.  Het gehandicapte Wintam (laatste man in het doel) kwam met de rust 1-2 achter.  Toen met de rust  Marnik Janssens geblesseerd moest stoppen stond Wintam daar zonder reserve spelers.  Onder de blauwe hemel en de broeiende zon, gaf Wintam zich in de 2de helft niet zomaar gewonnen. Het buigde de 1-2 achterstand in, in een 4-2 voorsprong.  Maar Z.Hombeek liet dit niet gebeuren en enkele minuten voor affluiten maakte Z.Hombeek nog 2 doelpunten (4-4). De strafschoppen werden door onze Duiveltjes verloren met 4-3. Voor Wintam scoorden: Pieter Van Ingelgem , Mike Van Laeken, Kenneth Robeyns (2).

In de terugwedstrijd zagen we één richtingsvoetbal maar Wintam kon niet scoren omdat de Hombeekse keeper (volgend seizoen KV Mechelen) werkelijk super pakte.  In de 2de helft maakte Kenneth Robeyns er 1-0 van.  Zeker en vast niet onverdiend en Wintam hield die voorsprong vast tot het affluiten. 

De strafschoppen waren niet meer van belang.

Wintam speelt zondag de finale tegen Racing Mechelen.

Wintam trad aan met: Bram Bosserez, Jentel Kennis, Marnik Janssens, Pieter Van Ingelgem, Kenneth Robeyns en Mike Van Laeken.

Deze werden professioneel bijgestaan door trainer Rik Smets en afgevaardigden Marc Van Ingelgem en André Kennis.

Racing Mechelen was de ploeg die het best uit de startblokken schoot.  Toen Racing Mechelen 0-1 voorkwam namen ze zelf wat gas terug.  Daar profiteerde Wintam van dat enkele kansen kun verzilveren via Pieter Van Ingelgem en Kenneth Robeyns.  Het was Kenneth Robeyns die ervoor zorgde dat de Mechelse doelman de bal uit de netten moest halen (1-1).  Een prachtig doelpunt dat zeker en vast verdiend was voor Wintam.

De 2de helft zat ook weer vol met spanning.  Racing Mechelen maakte zijn 2de doelpunt van de namiddag, 1-2. Maar Wintam laat zich niet doen en vocht terug.  Kenneth Robeyns miste enkele pogingen op de verdiende gelijkmaker. Die kwam er toch via Glenn Daems op aangeven van Pieter Van Ingelgem (2-2).  Het zelfde scenario was er voor de 3-2 voorsprong voor Wintam, weer Glenn Daems als afwerker en Pieter Van Ingelgem als aangever.  Maar 5 minuten voor affluiten maakte Racing Mechelen 3-3 gelijk.  De partij werd beslist op strafschoppen.  Wintam dat zeker de overwinning verdiende, verloor de strafschoppen met 3-5.  Maar het was toch een schitterende prestatie van onze oudste Duivels.  Een mooi afscheid van een prachtig seizoen.   

Wintam trad de finale aan met: Bram Bosserez, Jentel Kennis, Marnik Janssens, Pieter Van Ingelgem, Kenneth Robeyns en Glenn Daems.

Deze werden professioneel bijgestaan door trainers Peter Nauwelaars en Rik Smets en afgevaardigden Marc Van Ingelgem en André Kennis.

horizontal rule

Duiveltjes C worden derde in Z.Hombeek

Zaterdag 26 mei: tegen Hever (1ste match)

3-1 winst voor onze duiveltjes met vooral sterk in de afwerking Stijn Van Dessel met op aangeven van Wito, Jefke, Ben, Siemen en Sven als sluitstuk in het doel

Zaterdag 26 mei: tegen Tisselt (2de match)

Hier was onze ploeg niet sterk genoeg voor 4-0 verlies maar erg verdienstelijk gespeeld met een stevig sluitstuk als Siemen Raes.

Zondag 27 mei:

Wedstrijd om de 3de en 4de plaats tegen Rotselaar.  Nogal zwak begin met 1-0 achterstand na enkele minuten.  Toch beter in de match gekomen en twee maal tegen gescoord door Stijn Van Dessel en Sven Thijs maar die laatste werd afgekeurd door de scheidsrechter wegens niet over de lijn (zeer twijfelachtig).  Toch gaan rusten met een 3-1 achterstand.

Tweede helft na 5 minuten teruggekomen tot 3-3 op aangeven van verschillende spelers maar de afwerking kwam steeds van Stijn Van Dessel. 

Tijdens de rust hadden de spelers onderling beslist om van doelman te veranderen.  Zodoende ging Tim De Vooght in het doel staan die op enkele gevaarlijke counters nog gepast tussenbeide kwam.

De tweede helft sloten we af met een 3-5 winst vooral door sterk infiltrerende Wito en Sven en een verdedigend sluitstuk als Siemen.

Ons aanvallend voetbal werd dan toch beloond dankzij de inzet van Jefke, Ben en Stijn (die de laatste 2 ook scoorde). 

Proficiat aan onze ploeg voor dit sterk tornooi met de 3de plaats als dik verdiend.

Vanwege beide trainers Marc en Marc.


Auteur: Marc Thijs

horizontal rule

Voetbalkampioenen gehuldigd

Vorig seizoen speelden zowel de miniemen als de eerste ploeg van KFC Wintam kampioen.  De miniemen werden primus met dertien punten voorsprong op de dichtste tegenstrever.  Van de 26 gespeelde wedstrijden werden er 25 gewonnen.  Enkel tegen Oppuurs (0-0) leden de kampioenen punten verlies.
Volgende spelers veroverden de titel: Marco Marnef, Matthias Burgelmans, Niels Jansegers, Koen De Man, Jens De Wit, Geoffrey Van Der Doodt, Matthias Van De Driessche, Stijn Rogiers, Jelle Van Praet, Jens Verhoeven, Frédéric De Becker, Magnus Rocky, Sam Van Horenbeeck en Hans Buyst.  Trainer Toon Spiessens was fier op zijn kampioenen samen met de begeleiders Marc Marckx, Rudy De Wit en Ivo Marnef.
Ook het eerste elftal speelde voor de tweede maal op rij kampioen.  De promotie, samen met Heffen, stond al enkele wedstrijden voor het einde van de competitie vast.
KFC Wintam ging vervolgens voor de titel en behaalde die dan ook in de slotfase van het kampioenschap.  Daardoor promoveert Wintam volgend seizoen naar 2de provinciale.
Burgemeester Van Eetvelt prees in zijn toespraak de dynamische jeugdpolitiek van de club.
Bij Wintam beseft men volop dat komend seizoen zowel sportief als op financieel vlak een moeilijk seizoen zal worden.

horizontal rule


Miniemen worden ontvangen in restaurant 't Eyckerhof
 
Op zaterdag 9 juni werden de miniemen samen met de bestuursleden uitgenodigd in het klasse-restaurant 't Eyckerhof in Eikevliet.
Ann en Ferdy, de ouders van Fredje, één van de groen-witte miniemen, hadden zich bij het begin van het seizoen eens laten ontvallen dat - indien de miniemen kampioen zouden spelen - ze net als vorig jaar zouden uitgenodigd worden in hun restaurant.
Deze optimistische woorden waren natuurlijk blijven doorklinken en na bijna elke overwinning werd het overwinningslied aangeheven. 'En we gon, en we gon naar 't Eyckerhof'.
Op 9 juni was het dan zover.  Samen met trainer Toon en bestuursleden Germain, André, Guido, Marc, Rudy en Ivo trok het voltallige team naar de prachtige locatie.  Onze miniemen gedroegen zich als waardige zakenlui en lieten zich het prachtig en overheerlijk menu welgevallen.  Alleen de jeugdvoorzitter had minder geluk.  Reeds bij het aperitief werd hij gedoopt met een volle plateau champagne.  Spijtig van die godendrank maar wel heel leuk voor de gasten.
Het werd een toffe en heerlijke namiddag daar in Eikevliet.  Zouden Ann en Ferdy dezelfde belofte durven maken bij het begin van volgend seizoen?  Het is te hopen, want 3 x is scheepsrecht. 

Terug
 

horizontal rule

KONINKLIJKE  F.C. VOLHARDING WINTAM-EIKEVLIET VZW  

KBVB 3911 - Terreinen: Eikerheide  - Tel. (03) 889 42 03  - BE 0411.038.389  - Dexia 788-5417736-34
Clubkleuren: Groen Zwart

Voorzitter: Leon Scholiers
Secretaris: Jan Pepermans
Jeugdvoorzitter: Ivo Marnef

Webmaster Kevin Kennis

horizontal rule

[Home][Seniors][Bestuursstructuur][Contacteer ons][Bereikbaarheid][Jeugd][Activiteiten][Fotoalbum][Links][Interactief][Historiek][Archief][Andere][Ons Dorp]